Elazar Drukuj

bug 7911ZAMÓWIENIE IKONY

Kiedy kupiłeś coś u artysty, to dostajesz coś więcej niż tylko obiekt twojego zainteresowania.

Masz w rękach setki godzin błędów i eksperymentów.

Dostałeś lata frustracji i chwil czystej radości.

Nie kupujesz tylko jednej rzeczy, kupujesz kawałek serca, duszy... mały kawałek czyjegoś życia!

 

 Zamówienie ikony jest indywidualnym wyborem. Osobiście wolę tworzyć ikonę na zamówienie uwzględniając potrzeby osoby zamawiającej. Każda ikona staje się wtedy idywidualną modlitwą w konkretnej intencji.

Artykuły umieszczone z lewej strony mają ułatwić wybór lub sformułowanie zapytania do pracowni.

 

UWAGA!

Pracownia stała się częścią fundacji In Blessed Art (www.inblessedart.pl). Dochód z prac jest przeznaczony na realizację celów fundacji. W fundacyjnym sklepie można zakupić ikony innych artystów - zaufanych ikonografów (www.inblessedartshoop.pl). 

Pracownia św. Łazarza powoli zmienia swój charakter i przechodzi na indywidualny styl. Ikony w pracowni wykonuje tylko El'azar Hubert Kampa. Pamiętaj! Wspomagasz działania pomocowe fundacji zamawiając i kupując dzieło. DZIĘKUJEMY!

 

Kontakt

Preferuję kontakt mailowy. Czasem odpisanie na maila od razu jest nie możliwe. Proszę o cierpliwość. Odpisuję do 72 godzin.

adresy email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Jak ułatwić sobie zamówienie ikony i jakich informacji potrzebuję, żeby ją wycenić:

1. Ustalamy jaką ikonę, wzór chcemy (można znaleźć w google grafika wpisując w różnych językach)

2. Szacujemy wielkość jaką chcemy >> deska wielkość i kształt <<

3. Sposób wykonania pozłoty >> jakie złocenia <<

4. Przykładowy cennik rozmiarów i złoceń >>ceny<<

4. Orientacyjny termin

 

Drodzy zamawiający!

Jestem jednocześnie prezesem fundacji, ikonografem, wykładowcą na warsztatach i realizatorem różnych projektów fundacji. Nie jestem profesjonalistą kontaktowym, spóźniam się, czasem zwyczajnie w natłoku spraw nie mam kiedy się skontaktować. Występują opóźnienia. Przepraszam. Ale ikona to żywe malowidło! Nie da się go wydrukować na termin. Czasem też muszę spać... Dlatego bardzo proszę, by nie traktować zamówień jak szybka wysyłka allegro! Będę wdzięczny za zrozumienie ;-)

Odsłony: 28263